...
Magazin

Deniz Uğur ve Kurtulma Muhtar ın ikizleri büyüdü

Deniz Uğur'un Kurtulma Muhtar ile birlikteliğinden Mina ve Poyraz isminde ikiz evlatları var. Evlatların, annelerinin boyunu geçmiş olduğu gözlerden kaçmadı. Kurtulma Muhtar'la yaşamını birleştiren ve 2009 senesinde Mina ile Poyraz isminde ikizlerini dünyaya getiren Deniz Uğur, Erdinç Gülener ile evliliğe ilk adımını attı. 

Toplumsal medya üstünden sık sık hem kendisinin hem de evlatlarının karelerini paylaşan Uğur, ikizleriyle çektirmiş olduğu pozu fanatiklerinin beğenisine sundu. Oyuncunun ikizleriyle yapmış olduğu son paylaşım ise takip edenleri tarafınca oldukça beğenildi. Uğur'un fanatikleri ikizlerin son haline ve büyüdüğüne dikkati çekerek, ‘Maşallah’ demeyi dikkatsizlik etmedi. 

Deniz Uğur'un Kurtulma Muhtar ile birlikteliğinden Mina ve Poyraz isminde ikiz evlatları var. Deniz Uğur'un ilk evliliğinden Engin Deniz isminde bir oğlu daha var. Oyuncunun evlatlarının son hali görenleri şaşırttı. Uğur un paylaşımında ikizlerin büyümüş olduğu gözlerden kaçmadı. Deniz Uğur ve Kurtulma Muhtar'ın ikizlerine görenler, Dev gibi olmuşlar yorumlarında bulunmuş oldu. Kurtulma Muhtar tıpkı Deniz Uğur benzer biçimde bazen ikizlerinin pozlarını paylaşıyor. 

İlgili Haberler