...
Sağlık

Konya'da çevrimiçi spor kayıtları başladı

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin sağlıklı yaşama katkıda bulunmak için sürdürdüğü kişiye özel çevrimiçi spor uygulamasında yeni kayıt dönemi başladı...

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin sağlıklı yaşama katkıda bulunmak için sürdürdüğü kişiye özel çevrimiçi spor uygulamasında yeni kayıt dönemi başladı.

Konya'da çevrimiçi spor kayıtları başladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, geçtiğimiz yıl pandemide sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığı dönemde insanların sporla zinde kalmaları maksadıyla hayata geçirdikleri çevrimiçi spor eğitimlerinin Türkiye'ye örnek olduğunu söyledi.

Altay, Konya başta olmak üzere Türkiye genelinden ve yurt dışından çok sayıda sporseverin, sporla iç içe olduğu çevrimiçi spor uygulamasında yeni dönem için kayıt almaya başladıklarını dile getirdi.

 

Konya'da çevrimiçi spor kayıtları başladı

 

"HER DÖNEM 3 BİN KİŞİYE HİZMET VERİLİYOR"

Tüm sporseverleri sınırlı kontenjanı olan çevrimiçi spor eğitimlerine kayıt yaptırmaya davet eden Altay, "Kadın-erkek ayrı olmak üzere, 13'er kişilik gruplarda, 40'ar dakikalık seanslarla haftanın her günü eğitimler gerçekleştiriliyor. 09.00-22.40 saatleri arasında, alanlarında uzman 27 spor eğitmeni, 3 doğum pilatesi eğitmeni, 1 klinik pilatesi eğitmeni ve 8 diyetisyen ile her dönem 3 bin kişiye hizmet veriliyor." diye konuştu.

İlgili Haberler