...
Spor

Milan taraftarından Hakan Çalhanoğlu’na tepki

Milan taraftarları şampiyonluk kutlamaları sırasında İnter’li Hakan Çalhanoğlu’nun maketini tabuta koydu! Hakan’ın Milan’a attığı golden sonraki sevincinin maketi daha sonra tabuttan çıkarılıp yakıldı.

Serie A’da şampiyonluk iki sezondur Milano’da kalıyor ama milli yıldız Hakan Çalhanoğlu kupayı bir türlü kaldıramıyor. Geçtiğimiz yaz 4 sezon formasını giydiği Milan’dan son şampiyon İnter’e transfer olan 28 yaşındaki futbolcu, bu sezon eski takımının şampiyonluğunu gördü.

YANLIŞ ATA OYNADI!

İtalyan devi 11 yıl sonra şampiyonluk yaşarken, taraftarlar da ezeli rakip İnter’e transfer olan Hakan Çalhanoğlu’na tepki göstermeye devam etti. Milano derbilerinde sert tepkilere maruz kalan yıldız isim, Milano’daki kutlamalarda da tabuta koyuldu! Hakan’ın Milan’a attığı golden sonraki sevincinin maketi daha sonra tabuttan çıkarılıp yakıldı.

İnter geçen sezon 9 yıllık Juventus hegemonyasına son verip şampiyon olmuştu. Milan’la sözleşme uzatmayan Çalhanoğlu da şampiyon İnter’e imza atarak Milan taraftarlarının nefret listesine girmişti. Bu sezon İnter’le şampiyonluk mücadelesi veren Milan zafere uzanırken Hakan yine kaybeden tarafta yer almış oldu.

İlgili Haberler